Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i obsłudze różnorodnych imprez, Obsługa najbardziej wymagających Klientów.

Kompleksowa obsługa

Świetna muzyka, prowadzenie przyjęcia, nagłośnienie i oświetlenie.

Różnorodny repertuar

Największe światowe oraz polskie przeboje. Repertuar dopasujemy do Twoich potrzeb.

Andrzej Fil

– ur. 13.09.1965 w Zamościu. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Swój żywot dzieli pomiędzy dwie profesje: 1. Pedagog z ponad 30 letnim stażem pracy w PSM 1 i 2 st. w Zamościu. 2. Muzyk /Gitarzysta, podejmujący się zróżnicowanych stylistycznie zadań – od gry solowej na gitarze klasycznej, poprzez grę w zespołach jazzowych, bluesowych, rockowych, popowych, grę w Big-Bandach, aż po projekty z Orkiestrą Symfoniczną. W różnych zespołach zdarzyło mu się wystąpić m. in. z Ireną Jarocką, Hanką Bielicką, Grupą Vox, Wiesławem Pieregorólką, Kubą Badachem, Katarzyną Groniec, Andrzejem Sikorowskim... W składzie dużych orkiestr uczestniczył w dużych Projektach Scenicznych: m.in. „Peace Child in Poland“, „Miss Polonia Show“- udziałem Miss Świata, Anety Kręglickiej, „Zamojski Festiwal im. Marka Grechuty“, „My Name Is Bond“czy ostatnio w spektaklu „Wolność Nasza..“. Jako muzyk jazzowy, dość regularnie występuje na koncertach w ramach „Jazz Na Kresach“ i Międzynarodowy Festiwal Wokalistów Jazzowych“ organizowanych przez Jazz Club „Kosz“ w Zamościu oraz współpracuje z Big-Bandem W. Skóry. W latach 2003 – 2007 pracował na statku wycieczkowym „Arosa Blu“ i „Arosa Vita“, grając w teatralnej orkiestrze oraz akompaniując artystom solowym. W tym czasie uczestniczył w kilku międzynarodowych projektach: „Trikolaus Trio“, „Kaja Dunn Band“, „Larry Porter Band“, „Cenk@David Group“oraz duet z hiszpańską wokalistką i tancerką Jessiccą Sanchez Palencia. Z „Ian Galagher Group“ (IGG) zarejestrował w Berlinie materiał demo w postaci dwóch CD. Poza działalnością profesjonalną, przyjmował propozycje od zespołów grających na eventach, balach czy weselach, pracując m. in. z zespołami: S4-W. Skóry, Texas, Meritum, Dekada, Tango.. Występował też z zespołem „Yaka Band“, który współtworzą muzycy znani z programu „Jaka To Melodia?“

Andrzej Fil

Wesela


Wesele to najważniejsze przyjęcie w Twoim życiu. Zdecyduj się na zespół, który jest profesjonalny, doświadczony i elastyczny. Dzięki temu zapewnisz sobie i swoim gościom niezapomniane chwile i wspaniałą zabawę. My Ci to gwarantujemy. Posiadamy różnorodny repertuar, dzięki czemu możemy dopasować się do Twojego gustu muzycznego. Zapewniamy eleganckie prowadzenie Twojego wesela (również w j. angielskim), doskonały sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetlenie sceny. Oferujemy również oprawę muzyczną Twojego ślubu.

SUPER LIVE BAND
SUPER LIVE BAND

Eventy

Super Live Band

Jest idealnym wyborem zarówno na eventy, imprezy firmowe i kameralne spotkania biznesowe, itp. W zależności od Państwa potrzeb, zapewnimy świetną zabawę przy największych światowych i polskich przebojach lub stworzymy oprawę w formie tła muzycznego przy bardziej kameralnych wydarzeniach. Zapewniamy eleganckie prowadzenie Twojego przyjęcia (również w j. angielskim), doskonały sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetlenie sceny.

eventy
programy

Programy Muzyczne

Stevie Wonder Strings

Największe przeboje światowej sławy wokalisty i kompozytora Steviego Wondera w nietuzinkowym wykonaniu i aranżacji. Program w wykonaniu wokalistki i zespołu w składzie: kwartet smyczkowy, gitara basowa i perkusja, tworzą niezapomniany i niezwykle oryginalny efekt.

Lata 20, Lata 30

Największe przeboje z lat 20 i 30 i wykonanie na najwyższym poziomie pozwolą nam oderwać się na chwilę od rzeczywistości i przenieść się do niezwykłych czasów Hanki Ordonówny czy Eugeniusza Bodo. Program przygotowany na skład: wokal, fortepian, bas, akordeon, saksofon i duet skrzypcowy.

Program Świąteczny

Kameralny, ciepły i radosny koncert kolęd i pastorałek który zapewni niezwykłą atmosferę świąteczną na każdym wydarzeniu. W programie znajdują się tradycyjne polskie kolędy, między innymi: „Dzisiaj w Betlejem”, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Lulajże Jezuniu”, „Cicha noc” czy „Oj, Maluśki”. Ale również znane amerykańskie piosenki świąteczne, takie jak „Jesus Born On This Day” lub „Have Yourself a Merry Little Christmas”. Program wykonywany w składzie: trzech wokalistów i kwartet smyczkowy.

Telefon


Biuro: 574 441 447

Chętnie odpowiemy na pytania

Podaj swoje imie.

Podaj temat wiadomości.

Napisz swoją wiadomość.

Twoja wiadomość została wysłana

Sorry, error occured this time sending your message.